Taraflar

İşbu sözleşme İstanbul, Türkiye adresinde faaliyet gösteren Sailor Creative Agency firması ile, sipariş formunu doldurup ödeme yapan kişi/kurum arasında alıcı ve satıcının haklarını korumak adına sipariş verildiği andan itibaren dijital ortamda kabul edilmiş sayılacaktır.

 

Maddeler

1-) sailorplus.com sipariş verilen hizmeti dijital ortamda teslim etmekle yükümlüdür. Sistemsel veya farklı bir durumdan dolayı meydana gelicek aksaklıklarda, alınan miktar hiç gönderilmediyse tam iade, bir kısmı gönderildiyse gönderilmeyen kısmın ücreti hesaplanarak iade yapılır.

2-) Müşteri ödemesini nasıl yaptıysa iade o kanaldan yapılacaktır. Örneğin: müşteri kart ile online ödeme yaptıysa, iadesi bankaların karta iade prosedürlerine göre yapılacaktır.

3-) Sipariş ekranında verilen bilgiler müşterinin sorumluluğundadır. Hatalı kullanıcı adları, paylaşım linkleri vb. bilgilerde, hizmeti sağlayan kuruluş iade yapmadığı sürece ücret kullanıcıya iade edilemez.

4-) Siparişin yüklenme esnasında kullanıcı adının değiştirilmesi, paylaşımın silinmesi, hesabın gizliye alınması, hesabın dondurulması vb. tüm gönderimi engelleyecek faktörlerin yapılması halinde, iade işlemi yapılamaz.

5-) Siparişlerin gönderilmesi adına belirtilen hesapların herkese açık olması gerekir. Gizli olan hesaplarda siparişler iptal edilir ve iade yapılır. Ancak hizmet gönderilirken hesap gizliye alınırsa, herhangi bir iade durumu söz konusu değildir.

6-) Çekiliş ile gönderilen takipçilerde, işlem esnasında çekiliş sayfasının engellenmesi, çekiliş sayfasının takibinin kaldırılması, gelen takipçilerin engellenmesi, kullanıcı adının değiştirilmesi, hesabın gizliye alınması, hesabın dondurulması VB. gönderimi engelleyen tüm faktörlerin yapımı tesbit edildiği taktirde, herhangi bir iade durumu kesinlikle söz konusu değildir.

7-) Kullanıcı çekiliş başlamadan önce isterse siparişini iptal ettirebilir. Ancak çekiliş başladıktan sonra maalesef iptal durumu söz konusu değildir.

8-) Beğeni, izlenme, etkileşim, kaydet vb. sisteme bağlı hizmetler, sipariş verildiği an otomatik olarak işleme alındığı için bu siparişlerin iptali kolay kolay yapılamamaktadır.

9-) Çekiliş ile gelen takipçilerde kullanıcılar isterseler çekilişten sonra takibi bırakabilir. Bu durumda iptal, telafi veya iade söz konusu değildir. Bot takipçileri ve bot beğenileri Instagram silebilir. Bu konuda garanti verilmemektedir, herhangi bir silinme durumda iptal/telafi/iade söz konusu değildir.

10-) Bu sözleşme ödeme yapmadan önce kullanıcının ekranına sunulur. Kullanıcı sözleşmeyi okuduğunu ve kabul ettiğine dair onay kutusunu işaretlediği an, bu sözleşmeyi kabul etmiş sayılır.

 

Sailor Plus © Sailor Creative Agency markasıdır. Tüm hakları saklıdır.