Sailor'ın kreatif dünyasına hoşgeldiniz... Binlerce çalışma, yüzlerce referans ve daha dün gibi akıp giden yıllar... Sahip olduğumuz üst düzey tecrübe ise siz kıymetli müşterilerimizin hizmetinde artık. Peki ne yapıyoruz? Bir yandan dijital dünyanın tüm imkanlarını gösteriyor, bir yandan da tüm sınırları zorluyoruz...

Sailor Creative Agency olarak bizler yıllardır dijital dünyada faaliyet gösteriyor, profesyonel ekibimizle kreatif ve özgün projeler yürütüyoruz. Başta grafik tasarım, sosyal medya yönetimi, web tasarım ve reklam çalışmaları olmak üzere birçok sektörde faaliyet gösteriyor ve danışmanlık yapıyoruz.

Sailor Plus ise o girişimlerden en yenisi!

Çağımızın en büyük mecraları hiç şüphesiz ki sosyal medya platformlarıdır. Her gün milyarlarca insan bu platformlarda vakit geçiriyor ve paylaşımlar yapıyor. Bu büyük pazarda hizmetlerinizi en iyi şekilde duyurmanın yolu nedir peki? Elbette profesyonel tasarımlar ve özgün bir kitle. Yıllardır müşterilerimizden aldığımız geri dönüşlerden yola çıkarak sosyal medya paketleri satışlarını yaptığımız Sailor Plus artık dijital dünyada yerini almış durumda. Bu sayede siz kıymetli müşterilerimiz, sosyal medyada ihtiyacınız olan kitlelere Sailor Creative Agency güvencesiyle erişebileceksiniz. Üstelik diğer satış sitelerinden farklı olarak yıllardır yürüttüğümüz hizmetlerimizi de kolayca erişmeniz adına sitemize ekledik!

O zaman ne duruyoruz? Haydi başlayalım!